Sipariş Ver | Sebzekutusu.com: Yerel Tohum, Organik Gübre, Geleneksel Tarım...

Sebzekutusu Tek Tıkla Evinde!

Sağlıklı ve doğal beslenenler, Sebzekutusu'nu tercih ediyor.
Siz de hemen sipariş verin, Sebzekutusu lezzetlerinin farkına varın!


KUPON KODU KULLANMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURMADAN ÖNCE
KUPON KODUNUZU UYGULAYIN. SONRASINDA FİYATLARIMIZ KUPON KODUNUZA GÖRE DÜZENLENECEKTİR.

Sık Sorulanlar


Alıcı Adı: Ömer Besim Çobanoğlu
Şube Adı: İş Bankası Efeler/Aydın
Şube Kodu: 3003
Hesap No: 0041806
IBAN: TR 04 0006 4000 0013 0030 0418 06


Sağlıklı ve doğal beslenmek isteyen tüm kullanıcılarımızın bu yolculuğunda Sebzekutusu olarak yanlarında olmaktan çok mutluyuz! Siparişlerinizi web sitemizin "Sipariş Ver" sayfasındaki formu doldurmak sureti ile, info@sebzekutusu.com adresine göndereceğiniz e-posta ile yada +90 530 735 10 77 numaralı telefondan arama ile/whatsapp yolu ile oluşturabilirsiniz.
Ödemenizi dilerseniz teslimattan sonra, dilerseniz de sipariş verdiğiniz anda gerçekleştirebilirsiniz. Şu an için yalnızca Havale ve Eft ile ödeme kabul edebiliyoruz. Ödeme bilgilerimize bulunduğunuz sayfaki "Ödeme Bilgilerimiz" başlığı altında bulabilirsiniz. Havale yaparken not bölümüne "İsim Soyisim ve Sebzekutusu Sipariş" yazmanız yeterlidir. Siparişiniz bizlere ulaştığında en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceğiz! Şimdiden afiyet olsun!


Sebzekutusu.com ya da diğer satış kanallarımız üzerinden vermiş olduğunuz "Sebzekutusu" siparişleriniz, her haftanın çarşamba günü, UPS Kargo güvencesi ile sizlere ulaşmak üzere Aydın'ın Yenipazar ilçesindeki ofisimizden yola çıkıyor. Sebzekutusu içerisindeki sebze/meyvelerin tazeliklerini korumak adına tüm gönderimlerimiz "24 SAATTE TESLİMAT" güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Sebzekutusu Standart ya da Sebzekutusu Mini ürünlerimizi satın alan kullanıcılarımız için tüm siparişlerin kargo ücretleri bizler tarafından karşılanıyor. Aklınıza takılanlar ve merak ettikleriniz için bizlere mesaj atabilir, telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Adres: Yeni Mah. Seher Sok. No:3 Yenipazar / Aydın
Telefon: +90 530 735 10 77


Ticaret Odası: Nazilli Ticaret Odası
Firma İsmi: Veggiebox Yerel Tarım
Mersis No: 2224038272200015

Sipariş oluşturduğunuzda mesafeli satış sözleşmesini ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız.